Emanet 124. Bölüm 25 Şubat 2021 , Perşembe

Reklam


Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 9 saniye sonra kapanacak.

Sponsor Bağlantı
Reklamı Geç


Reklam

reklam

Herkese Merhaba Arkadaşlar yep yeni bir emanet dizisi analiz videosu ile karşınızdayız. Her şeyden önce sizlere teşekkür ederiz. Videolarımızı beğenerek ve değerli yorumlarınızla videomuza renk katarak bizi rakiplerimizin arasında üst sıralara taşıdığınız için biz size beğenilerimizi gönderiyoruz.  Hemen emanet yeni bölüm analizine geçelim.

Yaman zuhali konaktan kovmakla muhteşem bir hamle yaparak bizi mutlu etti. Nazmiye hanım dizide entrika bitmesin diye ikbale yeni bir hamle yazdı. Muhtemelen ikbal zuhali konağa geri getirebilmek için bu kaza olayını kullanacak. Çünkü eski yaman olsa asla merhamet etmez ve bir daha asla onu konağın yakınına bile yaklaştırmazdı. Seherin merhametini kullanarak yamanı ikna etmek için ziya abiyi bahane ediyor.

İkbalin planları bunlarla da sınırlı değil. Zuhal ile ikbal yine konağa geri dönecek. Bu sırada Nazmiye hanım bizi ters köşe yapmaya başladı. Kendisini tebrik ediyorum. Biz Dosya ortaya çıkacak diye korkudan her bölümü kan ter içinde izlerken yaman ile seherin balayı çıktı. Seher ile yaman balayında bir birine daha çok çabuk açılırlar diye ümitleniyorum. Umarım sezon sonuna kadar bu aşk itirafı uzamaz. 

Seher kaçtıkça yaman sıkıştırmaya devam ediyor. Yaman gibi bir adamı düşünün arkadaşlar. Hayatında ilk defa bir kadına güveniyor. Birde red edilme korkusu var. Karşısında Seher gibi bir kız var. iyi bir aile terbiyesi almış. Aklı başında biraz da saf nasıl bir tepki vereceğini bir Allah bilir. Yaman elinden geldiğince belli etse de seher her seferinde kaçtığı için acaba istemiyor mu. diye düşünmeden edemiyor. Yaman da haklı arkadaşlar.

Seher muhtemelen daha önce hiç bir erkeğe karşı böyle hisler ve duygular beslemedi. Yaman seherin ilk aşkı galiba çünkü oda sevmekten korkuyor. Hepimiz kendi açımızdan kendi tecrübelerimizden yola çıkarak yaman ve seheri yargılıyoruz. Zaten bir itiraf geldi mi gerisi kolay.   Çorap söküğü gibi gelir gerisi. Daha ibonun itirafı var Fıratın neslihan' itirafı var  alinin kiraza aşkını itiraf etmesi var. Arkadaşlar Sabır taşı olarak görüyor bizi Nazmiye hanım. Arkadaşlar sizce balayında itiraf gelir mi. Aşağıda yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum. Böylece bir emanet dizisi analiz videomuzun daha sonuna geldik. başka bir analiz videosunda görüşünceye kadar kendinize iyi bakın hoşça kalın.


Sponsor Bağlantı


BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap
3 Yorum Yapıldı
  1. Tunahan dedi ki:

    demo test

    1. Test User dedi ki:

      test yorum

  2. Sema Nuray dedi ki: