Yaralı Kalbim 18. Bölüm 22 Şubat 2021 , Pazartesi

Reklam


Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 9 saniye sonra kapanacak.

Sponsor Bağlantı
Reklamı Geç


Reklam

reklam

Yaralı kalbim 18. Bölüm de neler olacak. Man ile Geet aşkı için geri sayım çoktan başladı. Dadima Man ile Geet arasında bir köprü olmak için elinden geleni yaparken ikilimiz bir birine saldırmadan duramıyorlar. Geet her şeye rağmen neden sürekli manı düşündüğünü bir türlü anlamak istemiyor.

Geet ve man her an bir birini düşünmeden duramadığı halde hislerine güvenmemek için mücadele etmeye devam ediyorlar. Maan daha önce yaşadığı ilişkilerin acısını yüreğinde hissederken Geet için hissettiklerini inkar edemese de yinede kalbiyle mücadele etmeye devam ediyor. Dadima Hasta numarası yaparak ikisini de kontrol etmeye devam ediyor.

Bu arada Geet Maanın hayatına girdiğinden beri türlü türlü sorunlar meydana gelse de yine de her şeye rağmen Maanın hayatında bir çok değişikliğe neden oldu. Maan çoğu zaman kendisi ile mücadele ederken Geeti istemeden de olsa kırıyor. Geet büyük anne dadima ya verdiği sözü tutmak için sabretmeye devam ediyor.

Bu arada Dev ve karısı kötülük planlarını yapmaya başladılar. Man geet ile uğraşırken Devin karısı da bunu fırsat bilerek her fırsatta şirkete giderek neler yapacağı hakkında plan yapmaya devam ediyor. Asıl konu Dev Geeti gördüğünde başlayacak.

Artık bu bölümden sonra her gün yeni bir entrika izlemeye hazır olun bizden uyarması. Dev ve karısı arabayla dadimanın yanına giderken yolda geeti görürler yolda koşarken onu farketin devin karısı arabayı dur durur ve geet ile konuşmasını hatırlar Geet hamile olduğunu söylediği an gelir gözünün önüne ve geeti buradan bir an önce uzaklaştırmam gerek diye düşünür. 

Bu arada Geet manı ibadethanede görür ve onun için dua eder. Maan Geete ne aradığını sorar çün bulunduğu yer erkek bölümüdür. Bir bayan gelir ve Geeti oradan götürür. Bu arada gözlerini mandan alamayan geet kendi de neden böyle hissettiğini anlayamaz. Man Geete neden geldiğini sorunca geet cevap veremez çünkü kendisi de bilmiyor. Peki dev ile geet ne zaman bir araya gelecek. işte bu sorunun cevabı da sonraki özetimizde.


Sponsor Bağlantı


BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap
3 Yorum Yapıldı
  1. Tunahan dedi ki:

    demo test

    1. Test User dedi ki:

      test yorum

  2. Sema Nuray dedi ki: