Emanet 123. Bölüm 24 Şubat 2021 , Çarşamba

Reklam


Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 9 saniye sonra kapanacak.

Sponsor Bağlantı
Reklamı Geç


Reklam

reklam

Tv Alemine Hoş Geldiniz. Yine muhteşem bir emanet dizisi analiz videosu ile karşınızdayız. Emanet 123. bölüm Fragman analiz Videomuza başlamadan önce videomuzu beğenerek rakip dizilerin arasında emanetimizi üst sıralara taşırsanız muhteşem olur. Emanet yeni bölümde neler olacak. ikbal ile zuhal seher ile yamanı rahat bırakacak mı. Yaman sehere Aşkını itiraf edecek mi. Ve daha bir çok sorunuzun cevabını videomuzun devamında sizlere anlatmaya çalışacağız. 


 Zuhal artık pes etme noktasına geldi. Zuhal ile Yılan ablası ikbal Yaptıkları her planla sadece seher ile yamanı bir birine daha da yaklaştırmaktan başka bir şeye yaramadı. Bütün bu olanlar zuhali bıktırdı. Artık zuhal ne yapacağını şaşırmış vaziyette konaktan ayrılmayı düşünecek. Cadı ablası ikbal emellerine kavuşmadan bu işin peşini bırakmayacak. İlk önce zuhali ikna etmek zorunda kalacak. Yaman ile Seher evlendi ancak aynı odada yalnız kalmak ikisinin de gerilmesine neden oluyor. 

Aslında yaman bunu fark etti ve seher ile konuşarak onu rahatlatmak istedi. Arif Baba yamana artık sehere aşık olduğunu sehere söylemelisin yönünde konuşunca yaman da sehere aşkını itiraf etmenin yollarını arayacak. Çünkü yamanda artık sehere olan duygularını itiraf etmenin zamanı geldi diye düşünüyor. Öte yandan izleyicilerin en çok bir birine yakıştırdığı yeni çiftimiz fırat ile Neslihan karşılaşmak için gün sayıyor. Muhtemelen Nazmiye hanım sosyal medyada konuşulanlara bakarak Fırat ile Neslihan aşkını da başlatacak. ,

Çünkü instagram da fotolar paylaşılmaya başlandı. muhtemelen önümüzdeki bölümlerde ikilimiz bir araya gelecek ve yeni çiftimizin aşkına şahit oluruz. Kara ile ibo tarafında gerilim devam ediyor. Ali Komiser ile Kiraz Aşkı da kaldığı yerden devam ediyor. Şu anda Dizideki En açık aşk ibo ile Karanın arasında yaşanıyor. En azından Kara ibonun ondan hoşlandığını biliyor. Hemde ibonun ağzından duydu. Peki sizce Yaman mı Yoksa Seher mi Önce aşkını itiraf edecek. 

Aşağıda yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyoruz. Videomuzu beğenmeyi ve kanalımıza abone olmayı unutmayın lütfen. Başka bir emanet dizisi analiz videosunda görüşünceye kadar kendinize iyi bakın hoşça kalın arkadaşlar.


Sponsor Bağlantı


BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap
3 Yorum Yapıldı
  1. Tunahan dedi ki:

    demo test

    1. Test User dedi ki:

      test yorum

  2. Sema Nuray dedi ki: