Yaralı Kalbim 25. Bölüm 3 Mart 2021 , Çarşamba

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 9 saniye sonra kapanacak.

Sponsor Bağlantı
Reklamı Geç


Yaralı Kalbim 25. Bölüm Özeti

Hepinize merhaba arkadaşlar yep yeni bir Yaralı kalbim dizisi analiz videosu ile karşınızdayız. Maan ile Geet arasındaki buzlar tam eridi derken Geet artık gitme zamanının geldiğini düşünerek ayrılır. Maan Geetin masum olduğunu ve ona sadece gerçekleri açıklamak istediğini anladığında iş işten geçmişti. Çün Geet çoktan ayrılmıştı. Maan her yerde Geeti ararken Bay adi den yardım ister ama adi söylemek istemez. 

Maan onu tehdit eder ama Adi gene de geetin nereye gittiğini söylemez çünkü arkadaşına söz vermiştir. Maan özür dilemek istediğini söylediğinde adi şehirden ayrılacağını söyler.  Maan bir an önce geeti bulmak için tren istasyonuna gider. Geet trenin saatini beklerken küçük çocuklar geetin çantasını çalar. Çantasını arayan geet bu vesileyle treni kaçırır.

Maan Geetin çantasını görünce tanır ve emin olmak için çocukların elinden alır. İçine baktığında içinde geetin elbiselerini görür ve emin olur. Çocuklara çantanın sahibini sorar ama çocuklar söylemezler. Maan onları sıkıştırır ama çocuklar para almadan söylemeyeceklerini açıkça belli ederler. Maan çaresiz hırsızlara para verir. onlarda geetin yerini söylerler. Maan hemen koşar ama trenin hareket ettiğini görür ve çok üzülür. Maan tam umudunu kaybetmişken Geetin sesini duyar. 

Maan Geeti ikna ederek eve geri getirir. Maanın elindeki valizi görünce vaziyeti anlar. Dadima Maan'a kızar ve sen kesin kızı üzdün oda gitmek istedi der. Maan yalan konusunda usta olmadığını bu bölümde net bir şekilde bize gösterir. Bir iş gezisi için hazırlandıklarını ve aslında yarın gitmeleri gerektiğini ama Geetin yanlış anladığını söyler. Ama Tabiki dadima bunu yemez.

Bu bölüm muhteşem sahneler bizi bekliyor arkadaşlar. Sizce Maan Geet'u bu kötülüğü yapan kişinin kardeşi dev olduğunu öğrendiğinde ne yapacak aşağıda yorumlarınızı bekliyorum. Böylece bir yaralı kalbim dizisi analiz videomuzun daha sonuna geldik. Yeniden görüşünceye kadar kendinize iyi bakın hoşça kalın arkadaşlar.


Yorum Yap