Emanet 135. Bölüm Fragmanı - Gerçekler Ortaya Çıkıyor

Reklam


Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 9 saniye sonra kapanacak.

Sponsor Bağlantı
Reklamı Geç


Reklam

reklam

Hepinize merhaba Emanet 135. Bölüm Fragmanı analiz videosu ile karşınızdayız. Öncelikle Gerçekler Ortaya çıksın diyenler ve Seher Yamanı hemen affetmesin diyenler videomuzu beğensin sayımızı görelim arkadaşlar. Emanet yeni bölümde neler olacak. Bizi bekleyen gelişmeler neler. Yaman seher Aşkı bitti mi. Seher Yamanın neden böyle davrandığını öğrenecek mi. Gerçekler ne zaman ortaya çıkacak. İkbalin yeni hain planı ne. ve daha bir çok sorunuzun cevabını bu videoda vermeye çalışacağız.

Yaman Sehere Artık eskisi gibi bakamadığı için bir oyun oynayacak. Aslında yaman için iyi oldu. Çünkü yaman aslında içinde Büyüttüğü sehere davranmak istediği gibi davranacak. Yani yaman yapmak istediği bir çok şeyi yapmaya cesaret edemiyordu. Örneğin diyete hiç ihtiyacı yok böyle çok güzel demesi gibi diyebiliriz. Yaman ilk defa açık bir şekilde iltifat etti.

Yamanın bu davranışları her zaman gibi ikbali düşündürürken zuhali daha da delirtecek. Bundan sonrası ikbal için çok zor olacak. Bir yandan zuhali kontrol etmeye çalışacak bir yandan da selimi ikna etmek zorunda. Selim Seherin halini görünce insafa gelip pişman olabilir. İkbal bunun bilince de bundan sonra artık kötüler için her şey daha da karmaşık bir hal alacak. 

Çünkü Dışarda yaman herkese bir birine güvenen bir birini çok seven bir çift rolü oynayacaklar. Bu oyun sorasında zuhal her gün eriyip gidecek kahrından. İkbal daha hain planlar yapacak. Ancak yaman artık seher dahil hiç bir kadına güvenmediği için ikbal ile zuhalede güvenmeyecek. Bu aslında iyi bir şey olabilir. Yaman artık kimseye güvenmeyeceği için ikbal ile zuhalin de tavırlarından ve yaptıklarından huylanacak. Umarız Yaman gerçeklerin peşini bırakmaz. 

Bu arada arkadaşlar aldığımız duyumlara göre gerçekler ortaya çıkıyor. Çünkü yamanın kendini affettirmek için balonlar hazırladığını öğrendik. Setten aldığımız duyumlara göre yaman kendini affettirmek için çok uğraşıyor. Çekimler başlamış. Demek ki gerçekler ortaya çıkıyor. Peki siz Seherin yerinde olsanız Yamanı affeder miydiniz. Aşağıda yorumlarınızı sabırsızlıkla bekliyorum. Böylece bir emanet dizisi Fragman analiz videomuzun daha sonuna geldik. Videomuzu beğenmeyi ve kanalımıza abone olmayı unutmayın lütfen.


Sponsor Bağlantı


BU VİDEOYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
Yorum Yap
3 Yorum Yapıldı
  1. Tunahan dedi ki:

    demo test

    1. Test User dedi ki:

      test yorum

  2. Sema Nuray dedi ki: