Yaralı Kalbim 26. Bölüm 4 Mart 2021 , Perşembe

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 9 saniye sonra kapanacak.

Sponsor Bağlantı
Reklamı Geç


Yaralı Kalbim 26. Bölüm Özeti

Hepinize merhaba arkadaşlar yine bir Yaralı kalbim dizisi fragman analiz ve tüyoları videosu ile karşınızdayız. Videomuza başlamadan önce naintaradan nefret edenler. Ve Maan ile Geet bir bir birine çok yakışıyor diyenler videomuzu beğensin sayımızı öğrenelim. Geet maan'ın sorusuna bir türlü cevap veremiyor. Maan sadece Geetin onu sevip sevmediğini kendi ağzından itiraf etmesini istiyor ancak Geet geçmişini bir türlü arkasında bırakamıyor. Aslında söylemek istiyor ama Maanı her gördüğünde saçmaladığı için bir türlü söyleyemiyor. Bütün gece hiç tanımadıkları insanların evinde kalmalarına rağmen bir türlü Maan istediğini alamıyor. Eve geri döndüklerinde ev halkının onlar için endişelendiğini görecekler.

Geet ile Maan Karda mahsur kaldıklarını söyleyerek atlatırlar. Ancak Maan Geeti yine sıkıştırır ve itirafı bir türlü ağzından alamaz. Sonunda Maan olayı anlar ve Geetin rahat olamadığı için söyleyemediğini konuşamadığını anlar. Maan Geeti konuşturmak için yeni bir fikir bulur ve Geeti baş başa kalabilmek için akşam yemeğine çıkarır.

Geet Maan'ın onu akşam yemeğine çıkarmak istediğini öğrenince hazırlanır ama biraz uzun sürer. Geet Maan'ın duymak istediklerini söylemeye niyetlenir. Akşam yemeği için Maan'ın söylediklerini anımsar ve Şehirlı kızlar gibi giyinir. Maalesef topuklu ayakkabı tecrübesi az olduğu için büyük sorunlar yaşayacaktır.

Çünkü Maan Dağ başında bir yerde masa kurmuş iki kişilik yemek ayarlamıştır. Böyle bir yere geleceğini hiç düşünmeyen get hazırlıksız yakalanır. Ama birazda iyi olur çünkü yine Geet düşecek iken Maan onu yakalar ve mahi şarkısı kulaklarımızın pasını siler.

Bu bölüm çok güzel olacak arkadaşlar mutlaka kanal 7 de dizinin tamamını izleyin kilit bölümlerden biri olacak. Böylece bir Videomuzun daha sonuna geldik. Başka bir videoda görüşünceye kadar kendinize iyi bakın hoşça kalın arkadaşlar.
Yorum Yap