Yaralı Kalbim 27. Bölüm Fragman Özeti

Favorilerime Ekle
Favorilerimden Çıkar
Lütfen bekleyiniz...
Geniş Ekran Dar Ekran
Reklam 9 saniye sonra kapanacak.

Sponsor Bağlantı
Reklamı Geç


Herkese Merhaba arkadaşlar Tv Alemine hoş geldiniz. Yaralı kalbim son bölüm fragmanı analiz videomuza hoş geldiniz. Bu bölümde gerginler üst seviyede olacak uyaralım baştan. Çünkü artık Dev ile geetin karşılaşması olayları çok farklı bir yere taşıyacak. Dev bir yandan abisini hayatında ilk defa bu kadar mutlu görüyor. Dev abisinin bu mutluluğunu bozmamak için ne kadar uğraşsa da gerçeklerin er yada geç ortaya çıkmak gibi bir huyu var.

Bu bölümden sonra Geet için her şey daha zor olacak. ancak bir yandan da Geet artık daha savaşçı kendi başının çaresine bakabilen bir kız olacak. Maan ile Geet artık bir arada olamayacaklar. Çünkü naintara yine bütün kötülüğü ile konağın huzurunu yerle bir edecek. naintara ne zaman konağa gelse konakta ne huzur kalıyor ne mutluluk. Kadın Mutluluk düşmanı kesildi başımıza.

Dev ile Geet karşılaşınca geet yine eski günleri hatırlayacak. ancak evdekiler naintaraya inanmayı tercih edecekler. Neden bu kötüler bu kadar inandırıcı yalan söyleyebiliyorlar anlamıyorum. Ama er yada geç iyilik kazanacak inanıyorum. Geet şirkete gidecek ve olanları tüm gerçeğiyle maana anlatmak isteyecek ancak maan'a bir türlü ulaşamayacak.

Devamını kanal 7 de izleyebilirsiniz. Yaralı kalbim dizisi videolarının devam etmesini istiyorsanız videomuzu beğenin ve kanalımıza abone olun arkadaşlar. Videolarımızı kısa yapmamızın sebebi izlenmemesi ve beğenilerin az olmasıdır. başka bir videoda görüşünceye kadar kendinize iyi bakın  hoşça kalın.
Yorum Yap